Úvod

Kosmetický rádce si klade za cíl chránit soukromí svých uživatelů a zákazníků a zavazuje se k zabezpečení jejich osobních údajů. V této zásadě ochrany osobních údajů popisujeme, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaká jsou vaše práva. Považujeme za klíčové informovat vás o tom, jak chráníme vaše soukromí a jak můžete ovlivnit zpracování vašich osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme v souladu s platnými právními předpisy, zejména s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Shromažďujeme jen ty osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb, a to včetně, ale nikoli omezeně na, e-mailovou adresu, jméno a příjmení. Tyto údaje nám umožňují odpovídat na vaše dotazy, poskytovat vám služby a informovat vás o novinkách.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Poskytnutím svých osobních údajů a souhlasem s těmito zásadami ochrany osobních údajů udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním. Můžete svůj souhlas kdykoli odvolat zasláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected]. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování dat provedeného před jeho odvoláním.

Použití a sdílení osobních údajů

Osobní údaje používáme výhradně pro účely, pro které byly shromážděny, a nebudeme je sdílet s třetími stranami, pokud by to nebylo nezbytné pro poskytování našich služeb nebo pokud to nevyžaduje zákon. S vašimi údaji zacházíme s největší možnou péčí a používáme odpovídající technické a organizační opatření pro jejich ochranu.

Práva subjektu údajů

Máte právo na přístup k svým osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, právo na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Tyto požadavky můžete uplatnit zasláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected].

Kontaktní údaje majitele:

Milan Kovařík
Masarykova 2, 602 00 Brno, Czech Republic
E-mail: [email protected]

Milan Kovařík

Milan Kovařík

Jsem odborník na drogerii se specializací na dermokosmetiku a péči o tělo. Věnuji se výzkumu a recenzování produktů pro osobní péči. Mám vášeň pro sdílení svých znalostí a tipů týkajících se depilace, manikúry, pedikúry, a péče o pleť skrze články a blogy.

zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář