Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a chápeme důležitost ochrany vašich osobních údajů. Z tohoto důvodu byla vypracována tato stránka, která vám poskytuje detailní informace o tom, jak sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje. V našem podnikání a na našich webových stránkách se zavazujeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů a zásady ochrany soukromí. Tento dokument obsahuje informace o typech údajů, které shromažďujeme, o účelech jejich zpracování, o způsobech, jakými je můžete kontrolovat a o právech, která vám jako subjektu údajů náleží. Přistupujeme k ochraně vašich osobních údajů s nejvyšší možnou péčí a používáme různé bezpečnostní opatření, včetně šifrování a autentizačních procedur, aby byla tato ochrana maximální.

Získávání a použití osobních údajů

Když navštívíte naše webové stránky, můžeme shromažďovat určité informace o vašem používání stránek, jako jsou IP adresa, typ prohlížeče, jazyk, čas návštěvy a odkazující webové stránky. Kromě toho, pokud se rozhodnete pro registraci, objednání služby nebo vyplnění formuláře na našich stránkách, budeme od vás potřebovat určité osobní údaje, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo nebo adresa bydliště. Tyto informace používáme pro poskytování našich služeb, zlepšování kvality obsahu a komunikace s vámi. Poskytnutí vašich osobních údajů je vždy dobrovolné, avšak bez některých základních údajů nemusí být možné poskytnout všechny naše služby.

Ochrana a zabezpečení osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Využíváme různé fyzické, technické a organizační bezpečnostní opatření, aby byly vaše údaje chráněny před neautorizovaným přístupem, zneužitím nebo ztrátou. Všechny osobní údaje jsou chráněné v souladu s platným právním rámcem a standardy ochrany soukromí. Pravidelně provádíme revize našich bezpečnostních systémů a postupů, abychom zajistili jejich aktualizaci a účinnost. Vaše údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou k plnění účelů, pro které byly shromážděny, nebo k dodržení právních požadavků.

Pro jakékoli dotazy ohledně ochrany vašich osobních údajů se můžete obrátit na majitele webové stránky, Milana Kovaříka, na e-mailovou adresu [email protected] nebo poštovní adresu Masarykova 2, 602 00 Brno, Czech Republic.

Milan Kovařík

Milan Kovařík

Jsem odborník na drogerii se specializací na dermokosmetiku a péči o tělo. Věnuji se výzkumu a recenzování produktů pro osobní péči. Mám vášeň pro sdílení svých znalostí a tipů týkajících se depilace, manikúry, pedikúry, a péče o pleť skrze články a blogy.

zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář