Úvod

Vítejte na webových stránkách Kosmetický rádce, které jsou vaším průvodcem světem kosmetiky a péče o tělo. Naše služby a obsah jsou poskytovány za podmínek uvedených v těchto Podmínkách služby. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Pokud s podmínkami nesouhlasíte, neměli byste naše služby využívat. Tyto podmínky služby mohou být kdykoliv aktualizovány nebo změněny, přičemž každá taková změna nabývá účinnosti okamžikem jejího zveřejnění na našem webu.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. V naší politice ochrany osobních údajů jsou vysvětleny typy informací, které shromažďujeme, a jak jsou tyto informace používány a chráněny. Vaše používání našich služeb též podléhá této politice ochrany osobních údajů.

Práva na obsah

Obsah webových stránek Kosmetický rádce, včetně textů, grafických prvků, log a dalších materiálů, je chráněn autorským právem a dalšími právy k ochraně duševního vlastnictví. Uživatelé mohou tento obsah využívat pouze v souladu s těmito podmínkami služby a nesmí ho kopírovat, měnit, šířit ani využívat pro komerční účely bez výslovného písemného souhlasu vlastníka autorských práv.

Limitace odpovědnosti

Neposkytujeme záruky za přesnost, spolehlivost či kompletnost obsahu poskytovaného na našem webu. Informace poskytované na našem webu jsou určeny pouze pro obecné informativní účely a neměly by být brány jako profesionální rady. Za žádných okolností nebudeme odpovědní za jakékoli přímé či nepřímé, náhodné či následné škody vyplývající z používání nebo neschopnosti použití našeho webu nebo služeb.

Změny podmínek

Vyhražujeme si právo kdykoliv změnit tyto podmínky služby aktualizací tohoto textu. Pokračováním v používání našich služeb po provedení těchto změn vyjadřujete souhlas s revizovanými podmínkami služby.

Kontakt na majitele: Milan Kovařík, Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika, Email: [email protected]

Milan Kovařík

Milan Kovařík

Jsem odborník na drogerii se specializací na dermokosmetiku a péči o tělo. Věnuji se výzkumu a recenzování produktů pro osobní péči. Mám vášeň pro sdílení svých znalostí a tipů týkajících se depilace, manikúry, pedikúry, a péče o pleť skrze články a blogy.

zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář